System poziomowania - Rastool

Profesjonalny system poziomowania płytek Rastool idealnie sprawdza się przy kładzeniu glazury czy kafli podłogowych. Montaż zajmuje kilka sekund, a płytki poziomują się względem siebie. Usprawniają i przyspieszają pracę poświęconą na poziomowanie z kilkunastu minut do kilku sekund.

 

System poziomowania płytek – Najważniejsze zalety

System poziomowania płytek ma wiele zalet, ale warto zwrócić uwagę na te najważniejsze, takie jak – usprawnienie pracy, łatwy montaż, możliwość wyboru odpowiedniego systemu (w tym także klipsów wielokrotnego użytku), estetyczne wykończenie.

System poziomowania płytek – Jak z niego korzystać?

Instrukcja obsługi jest bardzo prosta. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj systemu wybierzesz. Najważniejsze jednak jest poprawne ułożenie pierwszej płytki, ponieważ to według niej będą układane kolejne.

Zastosowanie systemu poziomowania pozwala szybciej ułożyć płytki nawet na nierównym podłożu i finalnie osiągnąć równą powierzchnię. Planując remont, dobrze jest zaopatrzyć się w zestaw, który zawiera niezbędną ilość elementów, potrzebnych do wykonania zadania. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno przy układaniu płytek podłogowych, jak i ściennych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl