Narzędzia Diamentowe - Rastool

Narzędzia diamentowe RASTOOL produkowane są w najwyższym standardzie. Nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz jakością na najwyższym poziomie. Stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających. W naszym asortymencie narzędzi diamentowych znajdą Państwo m.in:

Koronki diamentowe

Koronki diamentowe Herman przeznaczone są do wiercenia precyzyjnych otworów w materiałach takich jak m.in: gres, granit, marmur, ceramika, kamień naturalny. Bardzo wysoka wydajność wiercenia nawet w najtwardszych materiałach. Koronki diamentowe naszej firmy są stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających

Tarcze Diamentowe

Nasz sklep z narzędziami oferuje bogaty wybór różnych tarcz diamentowych które wyróżnia jakość oraz trwałość. Tarcze diamentowe przeznaczone są do cięcia materiałów takich jak mi.in: gres, granit, marmur, ceramika, kamień naturalny + inne twarde materiały.

Frezy

Frezy diamentowe osadzone w technologii próżniowego lutowania gwarantują wytrzymałość w najtwardszych materiałach. Dodatkowe boczne otwory wentylacyjne przyspieszają pracę i usuwanie materiału. Frezy przeznaczone są do powiększanie otworów w materiałach: gres, granit, marmur, ceramika, kamień naturalny.

Diamentowe kostki polerskie

Diamentowe kostki polerskie HERMAN to idealne narzędzie do wyrównania ręcznie ciętej powierzchni płytki. Zastosowany i wyselekcjonowany PRO diament najwyższej jakości - dla skutecznej pracy w najtwardszych materiałach.

Diamentowe dyski na rzep

Tarcze diamentowe na rzep to precyzyjna praca oraz gładkie wykończenie krawędzi, powierzchni płaskich. Zastosowany i wyselekcjonowany PRO diament najwyżej jakości - dla skutecznej pracy w najtwardszych materiałach.

Narzędzia diamentowe – jak z nich korzystać?

Posługiwanie się wysokiej jakości sprzętem wpływa na komfort pracy oraz efekt końcowy.Obróbka zwłaszcza tych najtwardszych materiałów wymaga użycia wytrzymałych narzędzi,ale żeby móc z nich korzystać jak najdłużej, trzeba się nimi umiejętnie posługiwać, dbającjednocześnie o bezpieczeństwo.

Narzędzia diamentowe są jednymi z najtrwalszych na rynku. Służą one do obróbki różnegorodzaju materiałów (np. gresu, granitu, marmuru, ceramiki, piaskowca, stali, betonu, metali niezależnych, plastiku, drewna i wielu innych). Warstwa diamentowa wpływa na ichtwardość i charakteryzuje się dłuższą żywotnością w porównaniu do zwykłych narzędzi. Z perspektywy czasu ich eksploatacja jest więc dużo bardziej opłacalna.

Korzysta się z nich w wielu branżach, ale najczęściej w budownictwie, gdzie przydają sięzwłaszcza w momentach, gdy zachodzi potrzeba wiercenia precyzyjnych otworów w żelbetonie czy innych twardych materiałach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl