Narzędzia Diamentowe - Herman-24

Narzędzia diamentowe HERMAN produkowane są w najwyższym standardzie. Nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz jakością na najwyższym poziomie. Stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających. W naszym asortymencie narzędzi diamentowych znajdą Państwo m.in:

  • Tarcze diamentowe
  • Koronki diamentowe
  • Frezy
  • Diamentowe kostki polerskie
  • Diamentowe dyski na rzep

Narzędzia diamentowe – jak z nich korzystać?

Posługiwanie się wysokiej jakości sprzętem wpływa na komfort pracy oraz efekt końcowy.Obróbka zwłaszcza tych najtwardszych materiałów wymaga użycia wytrzymałych narzędzi,ale żeby móc z nich korzystać jak najdłużej, trzeba się nimi umiejętnie posługiwać, dbającjednocześnie o bezpieczeństwo.

Narzędzia diamentowe są jednymi z najtrwalszych na rynku. Służą one do obróbki różnegorodzaju materiałów (np. gresu, granitu, marmuru, ceramiki, piaskowca, stali, betonu, metaliniezależnych, plastiku, drewna i wielu innych). Warstwa diamentowa wpływa na ichtwardość i charakteryzuje się dłuższą żywotnością w porównaniu do zwykłych narzędzi. Zperspektywy czasu ich eksploatacja jest więc dużo bardziej opłacalna.

Korzysta się z nich w wielu branżach, ale najczęściej w budownictwie, gdzie przydają sięzwłaszcza w momentach, gdy zachodzi potrzeba wiercenia precyzyjnych otworów wżelbetonie czy innych twardych materiałach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl