Koronki diamentowe - Rastool

Wiertła i koronki diamentowe Rastool produkowane są w najwyższym standardzie. Nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz jakością na najwyższym poziomie.

Stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających. Koronki diamentowe najczęściej wykorzystuje się do tworzenia otworów w twardych materiałach. Narzędzia posiadają różne rozmiary, dzięki czemu można łatwo dostosować je do wykonywanych prac. Koronki diamentowe przeznaczone są do wiercenia precyzyjnych otworów w materiałach takich jak m.in: gres, granit, marmur, ceramika, kamień naturalny.

Używane są głównie na budowach podczas tworzenia instalacji (np. wentylacyjnych, elektrycznych, grzewczych czy wodno-kanalizacyjnych) w celu poprawnego poprowadzenie kabli oraz rur. Na co dzień przydają się zwłaszcza glazurnikom i kamieniarzom.

Koronki diamentowe wysokiej klasy posiadają warstwę diamentów lutowanych próżniowo, co wpływa na zwiększenie ich trwałości i zapobiega stępieniu się. Ta cecha jest niezwykle istotna, biorąc pod uwagę ich szerokie zastosowanie.

Koronki diamentowe – Jak wybrać narzędzia?

Przed rozpoczęciem prac warto zastanowić się nad tym, jak będzie przebiegać instalacja, w jakich materiałach należy wykonać otwory, a następnie wybrać wielkość koronki diamentowej. Nasz sklep z narzędziami posiada w swojej ofercie różne rozmiary, począwszy od 6 mm, do 125 mm. Oprócz możliwości kupienia każdej z nich oddzielnie, koronki diamentowe sprzedawane są również w zestawach, składających się z 5, 9 lub 12 wierteł z dodatkowymi akcesoriami w zależności od kompletu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl